Vzpomínky hodím do koše.

11. června 2012 v 21:04 |  Srdcovky.
Tumblr_lv506wjc4x1r33uee_large
Ráda vzpomínám na chvíle, kdy jsem byla na dně. Vím, že je to neobvyklé, ale ano. Protože přesně v tu chvíli si uvědomím, jaké pouto mě pojí s mými přáteli. Jen pro takové lidi stojí žit. Na druhou stranu je hrozná spousta lidí, kteří mě zničili. Lidí, na které se sice dnes už koukám s úsměvem na tváři, ale uvnitř zuřím a vlastně i s lítostí pláču. Ráda bych byla silná a prošla dál s hlavou vztyčenou a byla uvnitř přesně taková, jaká jsem na venek.

Je strašné, jak málo lidí mě zná. Jak málo lidí ví, jak hrozně vypadám po ránu nebo to, že můj smích ne vždy znamená štěstí. Nemá ale cenu brečet. Pro tyhle lidi ne.

Moje cholerická povaha mi vždy ničila mezilidské vztahy a vlastně ani nevím, jak dlouho to teď vydrží bez výbuchu. Potřebuju k životu hádky, ale bez svých přátel neumím žít. Zkoušela jsem to půl roku bez kamarádky, kterou znám skoro celý život. A víte jak mi bylo? Nikdy mi nebylo hůř.

Už se nedokážu zamilovat. Sice nevěřím, že jsem už lásku vyčerpala, jenom už prostě klukům nevěřím. Nebo spíš ještě nepřišel ten, kterému by stálo za to věřit. Za dva měsíce mi bude patnáct a v životě jsem neměla kluka. Nebo jinak, pojem mít kluka je hodně široký.

Měla jsem kluky, ale ne přítele. Nikdy jsem neměla vztah, ale jen úlet. Opíjela jsem se a léčila si svoje srdíčko. Bylo nejspíš moc pozdě, když jsem si uvědomila, že tohle není život. Udělala jsem tisíce chyb, které ublížily mně i druhým.

Nikdy jsem od kluka neslyšela upřímné 'Mám Tě rád'. Nikdy jsem neměla ani to pitomé první rande. Žádný kluk mi do života nic nedal. Všichni jen brali..

Bude mi téměř patnáct, ale dnes už měním svůj život. Sbírám se na nohy a stavím si svůj svět. Neskutečně jsem se zhubla, za což se zbožňuju. Už nepiju a neúčastním se takových akcí. Přestávám kouřit.
Myslím, že už to je výhra..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama